ZAPROSZENIE DLA MŁODZIEŻY DIECEZJI LEGNICKIEJ NA SPOTKANIE MŁODYCH W LEGNICKIM POLU
W dniach 22 – 26 Sierpnia br. w Legnickim Polu odbędzie się XX Europejskie Spotkanie Młodych pod hasłem Jezus – Total Detox. Specjalnymi gośćmi będą: o. Leon Knabit, ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Stanisław Orzechowski, p. Anna Golędzinowska , p. Mirek „Kolah” Kolczyk, Grupa Ewangelizacji Nadmorskiej, Wspólnota Cenacolo. Koncerty zagrają: Space of Grace oraz Bethel. Koszt uczestnictwa 50 PLN. Szczegóły znajdują się na stronie : www.mdl.legnica.pl i na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym dorocznym święcie młodzieży.
